MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Syskrin med handtag 17475191

nr 1747 5191

Syskrin med handtag

Utfällbart, 1940s, wood. Length: 42-94, height: 23-35, wear, colour loss.

Utfällbart, 1940-tal, trä. Längd: 42-94, höjd: 23-35 cm

Condition: slitage, färgbortfall

Withdrawn

Monday December 8 2025
at 20:37:25